Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Влада створює в Раді монстрообразні і карикатурні комітети!

Представникам правлячої партії фактично ніхто не потрібен - своїх опонентів вони слухають тільки тому, що того вимагає Регламент, але при цьому роблять що хочуть. Повноваження комітетів Верховної Ради, які теоретично збираються віддати опозиції, обрізані до такої міри, що вплинути практично ні на що не можуть. Проте, у Верховній Раді України дев'ятого скликання буде працювати комітет з питань сім'ї, молоді та спорту. Про це заявив на брифінгу в парламенті новообраний народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Четвер був досить непростим робочим днем. Про якісь великі позитивні зрушення я сказати не можу, і все ж нам вдалося відстояти деякі позиції. Наприклад, за нашою пропозицією створений окремий комітет з питань сім'ї, молоді та спорту. Це дуже важливо, хоча і дивно, що саме ми внесли подібну ініціативу, а не нова влада, за яку проголосувала ця сама молодь», - розповів політик.

Ще одним дуже важливим моментом Вадим Рабінович назвав рішення повернути правки щодо захисту прав афганців. «Не дивлячись на всякі «випадкові» помилки в тексті, незважаючи на те, що ці правки були викреслені, ми відстояли і цю позицію», - повідомив політик.

У той же час з глибоким жалем Вадим Рабінович констатував: «Не була прийнята наша пропозиція щодо створення окремого комітету з особливих питань Донецької і Луганської областей. Замість того, щоб уважно вислухати наші пропозиції, вивчити це важливе питання, ми довгий час обговорювали, до якого комітету віднести приватні космічні польоти, які планують налагодити в Україні... Це, звичайно, все класно! Але дійсно важливі для країни питання виявилися поза комітетів. Ось що відбувалося на засіданні: влада посміхається, голосує за будь-яку зі своїх ініціатив. Це і зрозуміло - у них більшість, і вони можуть прийняти будь-яке рішення... «Маємо, що маємо!»

Розповів Вадим Рабінович і про голосування за створення окремого комітету у справах ветеранів.

«Я дійсно не розумію, чому ми не повинні висловлювати повагу і допомагати тим людям, які захищали свою Батьківщину. Ми також запропонували включити в цей комітет питання, пов'язані з ветеранами Великої вітчизняної та Афганської воїн, а також інших збройних конфліктів. Всі ці люди захищали свою Батьківщину в різний період часу, і ми зобов'язані їм допомагати. І якщо не вийшло створити окремий комітет, ми все одно наполягали і наполягаємо на створенні спеціальної комісії, яка буде займатися питаннями, які стосуються захисників нашої країни», - пообіцяв співголова «Опозиційної платформи - За життя».

«В цілому ми досить конструктивно працювали над створенням комітетів. Проте, як я можу голосувати за ті назви комітетів, перелік яких зроблений таким чином - створений монстрообразний комітет з інформаційної політики, це таке собі «міністерство правди», в яке віддаються всі повноваження і який має стати над державою, забираються у комітету з свободі слова можливі права, його обрізали. І ті комітети, що теоретично збираються віддати опозиції, вони обрізані до такої міри, що вплинути практично ні на що не можна. Це карикатурні комітети! Немає питання про Донецьк і Луганськ окремо, питання миру немає, а про космічні польоти є», - сказав Вадим Рабінович.

«У будь-якому випадку ми вибрали цю ситуацію і тепер - без паніки - будемо її розсьорбувати. Так, вперше в історії України при владі перебуває монобільшість. Представникам правлячої партії фактично ніхто не потрібен - вони слухають опонентів тільки тому, що того вимагає Регламент. При цьому вони спокійно собі роблять те, що хочуть. Значить, вони взяли на себе повну відповідальність. Певні висновки ми зможемо зробити вже через три місяці. Якщо настане мир і ми заживемо краще, то ми зробили правильний вибір. Якщо миру не буде, а економіка продовжить стагнацію, то, виходить, що ми в черговий раз помилилися», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 20 серпня 2019
×
Приєднатися