Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Україна вибирає або щастя завтрашнього дня, або тупість

21 липня в Україні проходять дострокові вибори Верховної Ради. Традиційно виборчі дільниці відкрилися о 8 ранку. Одним з перших проголосувати прийшов народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

У короткому спілкуванні з представниками ЗМІ політик підкреслив, що найважливіше сьогодні для кожного українця - це прийти на свої ділянки і виконати громадянський обов'язок. Але, перед тим, як зробити свій вибір, потрібно обов'язково заглянути в свої холодильники.

«Настрій у мене відмінний, нервувати вже не варто. Я дивлюся - люди йдуть, голосують... А за кого - то інша річ. Я думаю, що всі нормальні люди сьогодні вибирають мир. І нікого не треба агітувати - всі вже все знають. Найважливіше - прийти і виконати свій громадянський обов'язок, прийти на виборчі дільниці і проголосувати. Але перед тим, як йти на виборчу дільницю, обов'язково потрібно зазирнути в свій холодильник. Я сподіваюся, що все буде добре», - заявив Вадим Рабінович.

Політик також упевнений в тому, що 21 липня 2019 року - «дуже вдалий день для України, для всіх нас».

«Упевнений, що явка сьогодні буде високою. Адже ми вибираємо мир або війну для всіх наших сімей. Ми вибираємо мир або війну, щастя завтрашнього дня або безпросвітну тупість. У будь-якому випадку я вірю, що все буде добре! Голосуємо!» - закликав Вадим Рабінович.

На питання, чи будуть позачергові парламентські вибори демократичними, Вадим Рабінович відповів: «Ми подивимося. Трохи почекаємо і побачимо! У будь-якому випадку, чим більше людей - тим вище результат! Ми переможемо!»

Опубліковано: 21 липня 2019
×
Приєднатися