Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Україна знаходиться у міжнародній іпотеці – вся країна працює на виплату відсотків МВФ

Міжнародний валютний фонд загнав Україну в міжнародну іпотеку, і тепер вся країна працює на виплату відсотків. Про це заявив народний депутат і співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у новій програмі «Розмови За життя з Рабіновичем» у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«У мене, як і в усіх українців, немає нічого спільного із МВФ. МВФ – це фінансовий лікар. Коли економіка починає хворіти, то звертаються до цієї організації. Вона дає рекомендації, виписує кредити під маленькі відсотки. І тоді поступово із цими ліками економіка одужує», – пояснив парламентарій.

Однак не так, за його словами, склалися взаємини Фонду з Україною – нашу країну з потурання влади МВФ штучно кинув у глибоку економічну кризу.

«Нас цей «лікар» лікує останні 17 років, увесь цей час, виписуючи нам ліки. Вони нам допомогли? Ні! Якщо лікар заганяє нас і ще більше хворобу, то чи потрібен нам такий лікар? Наслідком цього рішення стало те, що тепер ми усією країною заборгували лікарю. Ми величезні суми заборгували МВФ, уся країна працює на виплату відсотків», – підкреслив народний депутат.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» вважає, що нашу країну навмисно загнали в «міжнародну іпотеку».

«Нас загнали в міжнародну іпотеку. А потім приїхала сюди Яресько (екс-міністр фінансів України Наталія Яресько, – ред.), підписала один документ, який передбачає наступне: якщо ми станемо сильнішими, якщо піднімемося вище 3% ВВП, то ще більше платитимемо МВФ. Над країною здійснено фантастичний, нелюдський експеримент. МВФ поставив нашу країну на перше місце за корупцією, але кредити продовжує давати. Якщо ти даєш наркоману дозу, то ти ж знаєш, що із ним буде? Тому нам потрібно відмовитися від послуг МВФ», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 5 червня 2019
×
Приєднатися