Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Супрун за свою реформу заслуговує кримінальної справи

За свою діяльність в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун має нести кримінальну відповідальність. Про це заявив народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Нікуди Супрун не поїде, тому що вона присмокталася до нашої країни як п'явка – п'є з неї кров і наживається на нещастях. Те, що вона зробила і продовжує робити з медичною реформою, можна оцінити у величезних томах кримінальних справ», – заявив парламентарій.

Політик зазначив, що Національна служба здоров'я України (НСЗУ) деактивувала понад 10 тисяч декларацій із лікарями первинної ланки в Ірпені.

«У КП «Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги» було понад 10 тисяч фальшивих декларацій із лікарями первинної ланки. І це тільки в одному закладі. Це означає, що вона змусила людей платити за безкоштовне медичне обслуговування, а гроші, які виділяються на лікарів, йдуть на фальшиві декларації. А ми з вами лишилися без медичної допомоги і ліків, зате із Супрун, яка їхати не хоче та ще й ображається, що її можуть не залишити в уряді», – підкреслив народний депутат.

Голова партії «Опозиційна платформа – За життя» пообіцяв, що зробить усе, аби Уляна Супрун не залишилася у владі.

«Я можу вам гарантувати, що якщо Супрун залишиться зараз, після парламентських виборів її точно не буде», – запевнив він.

Парламентарій також нагадав про те, що в.о. голови МОЗ обіймає свою посаду незаконно.

«Я не хочу, аби команда нового президента підтримувала тих, хто знищує мою країну і всупереч Конституції та законам України обіймає свої посади», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 29 травня 2019
×
Приєднатися