Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Будуємо мир з Росією, але говоримо: Крим - це Україна

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» готова спілкуватися з представниками російської влади заради відновлення миру, зниження тарифів та вирішення питань пересічних українців, які проживають в РФ. 10 липня пройшов черговий раунд успішних переговорів на рівні партійних структур. Результатом стала домовленість між партіями «Опозиційна платформа - За життя» та «Єдина Росія» щодо створення гуманітарної групи, яка займеться проблемами людей, що живуть в Україні і Росії.

Про це повідомив народний депутат України і співголова «Опозиційною платформи - За життя» Вадим Рабінович на брифінгу після зустрічі української делегації з керівництвом російського уряду на чолі з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим, а також членами вищої ради партії «Єдина Росія», яка відбулася 10 липня в Москві.

«Ми - українська партія «Опозиційна платформа - За життя» та російська «Єдина Росія»- домовилися про створення гуманітарної групи. Вона буде займатися питаннями, які виникають між простими людьми, що живуть в наших країнах, у тому числі питаннями українців, які працюють в Росії, транспортні та багато інших питань», - розповів народний депутат.

Вадим Рабінович назвав дуже важливим те, що представники партій пішли на такий крок, як створення гуманітарної групи, адже це допоможе не тільки людям, а й країнам.

«Дуже важливо, що гуманітарна група буде створена між нашими партіями, оскільки вона стане ще одним містком до завтрашнього світу. А що ще більш важливо - вона допоможе вирішувати конкретні питання простих українців і росіян. Вже сьогодні люди можуть звертатися до нас, а ми разом з колегами будемо вирішувати їх проблеми. Я вдячний представникам «Єдиної Росії» за те, що вони пішли на співпрацю і, сподіваюся, це принесе користь не тільки нашим країнам, а й конкретним людям», - сказав політик.

Розповів співголова «Опозиційною платформи - За життя» і про те, що під час зустрічі російські політики запропонували українській делегації перейменувати політичну партію, яку вони представляли.

«Мені сподобалася пропозиція пана Медведєва перейменувати нашу політичну силу в «Народна платформа - За життя». Зараз ми в опозиції по відношенню до війни, зубожіння народу, розпалювання ненависті між народами. І поки ми не переможемо, ми будемо «Опозиційною платформою ...» до всього цього, а коли здобудемо перемогу, обов'язково і назва поміняємо, і країну змінимо», - пообіцяв Вадим Рабінович.

Підняв політик і питання тиску на незалежні українські ЗМІ. Як приклад він навів недавній скандал навколо телемосту «Треба поговорити», який організовувала команда телеканалу «NewsOne» і який так і не відбудеться.

«Хочу звернути увагу на те, що на допити журналістів кличе вже нинішня влада. При цьому ніхто не чув про допити тих, хто 4,5 роки розкрадав нашу країну. Ні Порошенка, ні Свинарчука, ні кого-небудь з цієї банди, яка нас обкрадала, не покарано. Правоохоронці викликають тільки журналістів «NewsOne» і його власника - Тараса Козака. Напевно, найбільший злочин в нашій країні - боротися за мир!» - з жалем констатував Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку «Опозиційна платформа - За життя» не дозволить «заткнути рот журналістам - за свободу слова і за них боротьба продовжиться до переможного кінця».

«Ніхто не зможе монополізувати інформаційний простір України, ніхто не буде говорити одноосібно від імені країни. Нас підтримують мільйони виборців, і вони розуміють, що свобода слова, можливо, найдорожче, що у нас є. Вбити незалежні засоби масової інформації ми не дамо, а висновки робити, звичайно, телеглядачам і нашим громадянам!» - заявив Вадим Рабінович.

На завершення брифінгу співголова «Опозиційної платформи - За життя» зауважив, що між Україною і Росією дійсно «є багато спірних питань».

«Я пишаюся своїми колегами. Я задоволений переговорами. Але є питання, які нас розділяють, і на них я звернув увагу. Ми представляємо Україну, а, значить, ми зобов'язані і сказали російській стороні, що Крим - це Україна. І зробили це не з підворіття, а в центрі Москви - в штабі правлячої в Росії партії. Нехай у наших опонентів в Україні вистачить мужності не обкрадати країну, здавати її, пропивати Крим, а заявити тут про проукраїнську позицію. Ми це зробили, ми зробили крок до миру. Потрібно відновлювати наші сусідські відносини, але потрібно пам'ятати Крим - це Україна», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися