Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Країна поділена на тих, хто «за життя» і проти. Знайди в бюлетені життя і проголосуй

«Країна поділилася на тих, хто «за життя» і тих, хто проти. Сьогодні йде битва за правду, за мир і за Україну. Я хочу подякувати всім, хто в непростих умовах, під тиском радикалів допомагав і допомагає нам - політичній партії «Опозиційна платформа - За життя». Дякую від щирого серця! Я знаю, що вам було непросто, і тільки об'єднавши всі наші сили, ми переможемо!»

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» в п'ятницю, 19 липня.

«П'ять років наша країна перебуває в глухому куті, в крові і війні, економічній розрусі. Ми - велика країна, яка повинна бути локомотивом Європи, сьогодні животіє на останніх місцях в усіх світових рейтингах. Як ми до цього прийшли і чому так вийшло? На ці питання ми повинні відповісти собі на цих виборах. Ми повинні зрозуміти, що в неділю ми вибираємо або мир, або війну - ні мене, ні Бойка, ні кого-небудь ще, а мир або війну в своєму будинку, нещастя або гідне життя», - заявив політик.

Вадим Рабінович впевнений, що політсила не дарма отримала шостий номер у виборчому бюлетені.

«У Біблії написано: «Шість днів творив Бог небо і Землю, а відпочивав тільки в сьомий». Тому партія творення - «Опозиційна платформа - За життя» - отримала шостий номер. Запам'ятайте, тому що є сили, які розраховують тільки на те, що ви з кимось нас переплутаєте. Ви - розумні люди, і не переплутати нас ні з ким!» - закликав народний депутат.

«Дорогі друзі, це епохальна неділя - день, в який ви визначаєте долю своєї країни, сім'ї, дітей на багато років. Не стійте осторонь, не розраховуйте на те, що хтось із «партії війни» принесе вам мир. Якщо ви не виберете «партію миру», війна прийде в ваш дім! Я вірю в нас, в Україні і нашу перемогу! Спасибі вам!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися