Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович закликав до акції «Ні дня без NewsOne!». І нехай усі «луснуть» від злості!

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович виступив з ініціативою провести довгострокову акцію під назвою «Ні дня без NewsOne!».

Так, в своєму телеграм-каналі політик написав наступне: «У відповідь на наступ на телеканал NewsOne пропоную акцію: «Ні дня без NewsOne!» Постійно включаємо телеканал, піднімаємо йому рейтинг - ось це буде здорово, і нехай вони «луснуть» від злості!»

Як відомо, у четвер, 5 вересня, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення провела засідання, на якому розглядалося питання про винесення останнього попередження і передачі звернення до суду пропозиції анулювати ліцензію телеканалу NewsOne.

Причиною для позбавлення телеканалу ліцензії Нацрада називає те, що гості прямих ефірів NewsOne своїми виступами нібито «розпалюють міжнаціональну ворожнечу». Зокрема, претензії виникли після виступу в ефірі народних депутатів України, зокрема, співголови фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича.

Сам політик такі дії Нацради щодо одного з найпопулярніших телеканалів країни назвав не інакше, як розправою.

«Сьогодні на очах народу відбувається розправа над найпопулярнішим, відкритим, доступним телеканалом NewsOne. І якщо зараз ми його не захистимо, далі вже нас не чекає нічого хорошого. Вони «з'їдять» все!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 5 вересня 2019
×
Приєднатися