Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Повалений в Харкові пам'ятник Жукову ми відновимо самі

Керівники політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» просять владу Харкова дозволити їм відновити пам'ятник маршалу Жукову, який знесли так звані активісти під час своєї акції в неділю, 2 червня.

З відповідним зверненням до керівництва Харкова виступив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» руйнування пам'ятника Жукову в Харкові.

«Пам'ятник маршалу Жукову ми відновимо. Я особисто звертаюся до харківської влади з проханням дозволити нам за власні кошти відновити пам'ятник великому Маршалу Великої Вітчизняної війни, Маршалу Перемоги, Маршалу, під керівництвом якого розбили фашизм, який сьогодні піднімає голову в нашій країні», - заявив Вадим Рабінович.

Народний депутат вважає, що більшість українців радикальні дії щодо героїв ВВВ розцінюють однаково негативно.

«Я і ще 95% населення нашої країни будь-які радикальні дії щодо радянських героїв оцінюємо однаково. Ми бачимо кошмар, ми знову бачимо, що на наші вулиці повертається страх і хаос. При цьому центральна влада знову мовчить. Сьогоднішні події в Харкові ніхто не коментує, жодної оцінки акту вандалізму ніхто не дає - ні Нацполіція, ні МВС, ні СБУ. Найголовніше - жодної оцінки немає ні від людини, яку країна обрала Президентом, ні від її команди. Чому? Тому що сьогодні вихідний?» - обурився Вадим Рабінович.

Політик підкреслив, недільні події в Харкові не просто викликають шок. «Тепер мені зрозумілий сценарій того, в який час нас намагаються повернути. А намагаються нас «відкинути «на 4 роки тому, коли по вулицях знову буде марширувати братва і зносити всі пам'ятники», - вважає народний депутат і закликає «в жодному разі цього не допустити».

«Щоб не допустити цього, всім нам треба зрозуміти одну важливу річ: будь-яке роздріблення жителів Південного Сходу, та й усієї України, під чергового олігарха «Васю», «Петю» чи «Колю» призведе до одного - в наших містах будуть правити банди. Тому всім нам необхідно об'єднуватися, а не бігати кожному за своїми закликом, як це вже почало відбуватися. Кожен з нас повинен зробити головний вибір - це реальний мир!» - закликав Вадим Рабінович.

 

Опубліковано: 3 червня 2019
×
Приєднатися