Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Політики мають виконувати обіцянки, а не вмирати за посади

Для того, щоб побудувати заможну країну, потрібно ввести кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок.

Таку заяву зробив народний депутат і співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі NewsOne.

«Я не був членом жодної партії – ні за часів Ющенка, ні за Януковича. Так, я з усіма знайомий, але завжди тримався осторонь від політики. А пішов я в політику, коли побачив, що вся ця сволота у владі зробили з нашою країною і зрозумів, що зможу змінити її. За час роботи у Раді я подав велику кількість потрібних законопроектів, ухвалення яких за нормальної влади вистачить для виправлення ситуації у нашій рідній Україні. Я і вся команда «Опозиційної платформи – За життя» добре розуміємо, як зробити наше життя кращим», – підкреслив політик.

Парламентарій запевнив, що після того, як його політична сила пройде у наступне скликання Верховної Ради, він не буде займати владні крісла, а зосередиться на контролі виконання передвиборчих обіцянок, які дає його партія.

«Нашій країні не вистачає однієї важливої речі: відповідальних політиків. Всі вмирають у боротьбі за посади. А варто було б думати про виборців! Обіцяю, що після перемоги нашої партії не обійму жодну посаду, а стежитиму за виконанням передвиборних обіцянок, які дає наша політична сила. До того ж я подав законопроект про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок, який, я впевнений, Рада має розглянути як невідкладний!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 14 червня 2019
×
Приєднатися