Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович про «вагнергейт»: ТСК не допоможе – правду в цьому «зеленому тісному колективі» важко буде дізнатися!

«Українська влада показує кричущу некомпетентність, і за станом туалетів у Верховній Раді можна сказати, що вона не лише країною не вміє керувати, а й…».

Так, народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував в ефірі програми «Народ проти з Наташею Влащенко» на телеканалі «Україна 24» так званий «вагнергейт».

Політик зізнався, що по-людськи не розуміє, навіщо влада бреше власному народу, чому не може чесно і відкрито сказати, що не всі операції розвідки бувають успішними, – от і цього разу не вийшло.

«Щодо «вагнерівців»… влада нічого не спростовувала у цій справі. Так, можливо, ми й не великі фахівці в таємних операціях, але навіщо нескінченно брехати своєму народу? Нагадаю, спочатку представники влади нам сказала, що вони, мовляв, ні до чого. Потім радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сказав, що це «російська змова» і все відбувалося «у горілчаному чаді» (наша влада постійно все скидає на Росію, щоб люди не бачили тих жахів, які вона робить). І лише потім вони визнали, що мають до цього стосунок. Суцільна брехня! А коли брехня накладається на брехню, то я думаю, що це може призвести до дуже серйозних наслідків», – не виключив Вадим Рабінович, звернувши увагу, що «країна досі не знає, хто вкрав Чауса – і не в Колумбії, а у нас – в Україні!..»

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» підтримує ідею створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування «вагнергейту». Щоправда, на чесний результат її роботи парламентар не розраховує.

«Народним депутатам слід втрутитися та створити ТСК, поговорити з Бурбою, поцікавитись, чому досі у нього не можуть взяти свідчення. Країні потрібна істина і ми – партія «ОПЗЖ» – її добиватимемося. Але якщо говорити об'єктивно, то ТСК – дуже слабкий інструмент, вона нічого не дасть – це чиста імітація, оскільки в будь-якій комісії представників влади буде більшість, і нічого ми з цим зробити не зможемо. Згадаймо, скільки разів пропонувалося ухвалити спеціальний закон, який би забезпечував нормальну роботу таких комісій – всі ці спроби влада відкидала», – наголосив політик.

Проте, продовжив Вадим Рабінович, «це хоч якась спроба витягти назовні те, що намагається сховати влада».

«Сьогодні країною керують ті, хто не розуміє, що робить! Так, мабуть, вони хотіли зробити якнайкраще, але не вміють. А оскільки зізнатися у цьому страшно, ведуть нас невідомо куди! Але я вас запевняю, коли ми змінимо владу, тоді дізнаємося про все: і «справа вагнерівців», і куди поділи бідного суддю Чауса. Все стане зрозуміло! – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 18 листопада 2021
×
Приєднатися