Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Нова влада йде тим же шляхом, яким до них йшли випадкові люди при владі

Новообраний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович стверджує, що його «не хвилює кількість комітетів» у Верховній Раді України дев'ятого скликання - його хвилює те, чим в цих комітетах будуть займатися народні обранці.

Про це політик заявив журналістам у вівторок, 20 серпня.

«Кількість комітетів мене не хвилює! Хочете 23? Нехай буде 23! Хочете один? Нехай буде один! Мене цікавить, чим ми в цих комітетах будемо займатися. Якщо встановленням миру, то ми - ваші союзники. Якщо будемо займатися економікою, то ми - ваші союзники. Давайте вже починати працювати! А займатися «балаканиною», «державою в смартфоні» або приватними польотами на Марс я не хочу», - заявив Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що сьогодні влада має розставити для себе пріоритети.

«Раніше вони говорили про мир і економіку, а тепер питання Донбасу об'єднали невідомо з чим, створили монстроподібний комітет - «Міністерство правди» під Ткаченка... Вони йдуть тим же шляхом, яким до них йшли всі випадкові люди при владі. Порошенко зараз, напевно, дивиться на своїх послідовників і радіє, бо вони продовжують його справу... Під час своєї каденції Порошенко узурпував владу, не давши належні комітети опозиції (за це він ще відповість). Якщо ця влада продовжить таку політику, то ми все зрозуміємо, що це такі ж «порошенки», - заявив Вадим Рабінович.

Коментуючи сьогоднішню роботу новообраних депутатів, політик розповів: «Сьогодні з 10 години ранку на підготовчому засіданні ми місця ділили - хто, де буде сидіти, де і чий зад «приземлиться». Це ж дуже важлива, серйозна тема, яку обговорюють уже тиждень... Ось Юзіку з «Кварталу» окремий стілець зробили...».

Що стосується подальшого порядку денного, то влада, на думку Вадима Рабіновича, «не готова сказати, що вона готова віддати опозиції».

«Нова команда обіцяла дотримуватися українських законів, а згідно із законом наша партія повинна отримати три комітети, два - партія Порошенка і так далі... Це все розписано і гадати не треба, а треба було витратити 30 секунд часу! Але ми, як бачите, сидимо цілодобово, невідомо що з'ясовуємо, а «молода команда» не може зрозуміти, як зробити так, щоб нікому нічого не дати і одночасно дотриматися закону. Так не вийде!» - заявив Вадим Рабінович.

Політик нагадав, що «ця влада прийшла на двох гаслах – це «мир» і «відновлення економіки». «Але вчора ми почули заяву лідера партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про те, що «швидкого миру не буде», а сьогодні представник президента в Кабміні Андрій Герус заявив, що «зима буде важкою» - запасів вугілля і газу недостатні». Потрібно про це думати: мир встановлювати, економікою займатися! А ми обговорюємо «державу в смартфоні», де чий зад сяде... Одна балаканина і заяви, як у Порошенка! Краще не стає. Якщо все буде так, то ні миру, ні відновлення економіки чекати не варто. І це трагедія, тому що ніяких запасів у нас вже немає. Світ знаходиться в нестабільному стані, всі очікують серйозну фінансову кризу. Нам уже потрібно створювати «подушку безпеки», припиняти риторику війни, а влада нічого не робить, а потім все спише на кризу», - підкреслив Вадим Рабінович.

У зв'язку з цим співголова «Опозиційної платформи - За життя» від імені політичної сили вимагає від нової команди «дотримуватися законів України і європейських практик, згідно з якими опозиція повинна мати контрольні функції: чільну роль в регламентом комітеті, комітеті по роботі з правоохоронним органами...»

«Це зрозуміло навіть віслюкові, а владі - ні!.. Ми, безумовно, продовжимо брати участь в підготовчих засіданнях, тому що це потрібно робити, але те, що там відбувається не викликає оптимізму», - констатував він.

«Нехай влада об'єднує, що хоче. Народ за них проголосував, вони мають на це право! Але вони не мають права змінювати тим гаслам, завдяки яким їх обрали. Вони не мають права змінювати мир на війну, процвітання на злидні! Замість цього вони обіцяють розпродати землю і зробити державу в смартфоні. Будемо бігати зі смартфоном з голим задом!» - прогнозує Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку, продовжив він, «Опозиційна платформа - За життя» продовжує займатися гуманітарними питаннями, тому що влада вже забула про обмін полоненими». «Я, на жаль, не можу розкрити всі секрети, але ми займаємося цими питаннями. Віктор Медведчук продовжує цю місію. Будемо сподіватися, що скоро ми дізнаємося хороші новини і не завдяки, а всупереч...», - резюмував політик.

Опубліковано: 20 серпня 2019
×
Приєднатися