Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: На виборах українці не допустять до Ради пройдисвітів, які згубили країну

Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович закликав українців не голосувати за партію Андрія Реви та Володимира Гройсмана на парламентських виборах. Про це він заявив в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Яке право має влада, яка йде, з телевізійних екранів розповідати нам про те, що залишає країну в доброму стані? Ви вбили країну – і ви за це будете відповідати! Заявляти зараз, що ви створюєте нову партію й ідете на вибори – дуже сміливо. Ідіть на вибори – там ви отримаєте справжню оцінку своїй діяльності», – запропонував парламентарій.

Народний депутат переконаний: українці можуть показати своє справжнє ставлення до того, що наробила влада, яка йде.

«Дорогі українці, якщо Рева і Гройсман підуть на вибори, то давайте покажемо їм одну велику всеукраїнську дулю. Я не уявляю людини, яка проголосує за тих, хто знущався над нашою країною і вбивав усіх нас. Вони позбавили нас віри у завтрашній день, ще й нахабно знущаються, заявляючи, що українці ні в чому не розбираються», – зазначив політик.

Співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» переконаний, що владі, яка йде, не варто й сподіватися на наївність українців.

«Ми добре розбираємося у пройдисвітах, які звалилися на нашу голову. Так, ми помилялися, але тепер потихеньку починаємо розбиратися, і пройдисвіти типу Реви нікуди більше не пройдуть», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 31 травня 2019
×
Приєднатися