Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: На «схемах» з тарифами група Порошенка вкрала у нас десятки мільярдів

Таку заяву зробив народний депутат України і співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі NewsOne.

«Я хочу в черговий раз повторити. Ми у нашій країні видобуваємо 15,6 млрд кубів нашого українського газу. Всі ми разом узяті, разом із бюджетними організаціями, лікарнями тощо, споживаємо 15 млрд кубів. Тобто ми взагалі повинні мати платіжки за собівартістю видобутку. Замість цього колишня влада розписала весь газовидобуток на себе: виявилося, що всіма ресурсами володіє 15-20 компаній, і тепер ми платимо захмарні гроші в кишені олігархам», – заявив парламентарій.

Він додав, що минула влада створила схему, за якою закуповувала газ у Росії, потім видавала його за «словацький» і на транзиті заробляла додаткові кошти для своїх компаній.

«Україна купує російський газ, хоча колишня влада розповідала, що «країна злізла з російської нафтогазової голки» і говорила:» Так, у нас великі тарифи, але цього вимагає національна безпека». Так ось, щодо цього питання має бути проведено повне публічне розслідування. Увесь цей час вони купували російські енергоносії, роблячи вигляд, що прокачують їх по території України, і вже на західному кордоні з наших кишень витягали ще сто доларів за кожну тисячу кубів. І ми знову змушені були платити трикратну ціну. Все це робила група Порошенка», – переконаний політик.

Він також підкреслив, що зараз необхідно провести ретельне розслідування цієї корупційної схеми і покарати винних.

«Я думаю, що заробіток групи Порошенка оцінюється у десятки мільярдів гривень із наших кишень. Тому зараз нам потрібно покласти цьому край і підвести підсумок роботи цієї злочинної схеми», – констатував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 11 червня 2019
×
Приєднатися