Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Ми починаємо свій переможний похід до Верховної Ради України

«Я хочу, аби усі запам'ятали цей день: сьогодні ми – політична партія «Опозиційна платформа – За життя» – починаємо свій переможний похід до Верховної Ради України. І цей похід не для себе, а для того, аби виправити ситуацію у країні, аби принести у країну мир».

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на всеукраїнському об'єднавчому з'їзді, який політична сила провела в четвер, 6 червня, у Києві.

Вадим Рабінович звернув увагу на страшилки, які постійно лунають, у тому числі, на адресу «Опозиційної платформи – За життя».

«Нас увесь час лякають, налаштовучи людей проти нас. Дорогі українці, не думайте про те, хто проти нас – думайте про те, хто з нами. А з нами – мільйони українців!» – заявив політик.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» назвав чотири головні пункти, з якими політична сила йде на дострокові парламентські вибори.

«Я назву чотири головні пункти: перше – ми об'єдналися заради миру; друге – ми зупинимо тарифний геноцид; третє – ми встановимо мир на Донбасі і четверте – з нами мільйони українців, а, це означає, що перемога буде за нами!» – переконаний Вадим Рабінович.

Крім того, під час з'їзду «Опозиційної платформи – За життя» делегатам була представлена перша десятка списку політичної сили: перший номер – Юрій Бойко, другий – Вадим Рабінович, третій – Віктор Медведчук, четвертий – Наталія Королевська, п'ятий – Сергій Льовочкін, шостий – Василь Німченко, сьомий – Нестор Шуфрич, восьмий – Сергій Ларін, дев'ятий – Сергій Дунаєв, десятий – Тарас Козак.

Опубліковано: 6 червня 2019
×
Приєднатися