Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович - Зеленському: Історія знає багато «наполеончиків», але всі вони погано закінчують!

«Страшне Середньовіччя Зеленського не може бути Європою! Те, що він робить зі свободою слова в Україні - це фашизм в чистому вигляді!»

Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович прокоментував указ президента Володимира Зеленського, на підставі якого з ефіру були вимкнені відразу три провідних опозиційних телеканали - NewsOne, «112 Україна» і ZIK.

«Коли закривають канали, коли вбивають журналістів, коли людям не дають можливості відкрити рот - це і є фашизм в «зеленому» вигляді. Ще рік тому ми подібного навіть в страшному сні не могли уявити!» - обурився політик.

Вадим Рабінович повідомив про те, що минулої ночі було прийнято рішення про створення бойової групи, і розповів про головне її «призначення».

«Це група з 20 осіб, на чолі якої буде звільнений напередодні вбивця Стерненко. Головне її завдання - нападати на журналістів, нападати на депутатів, залякувати їх. Тобто, тепер в Україні можна бити журналістів - Зеленський дозволив! Закривати канали теж можна - Зеленський дозволив! Тепер і вбивати можна - Зеленський дозволив! Так ось я хочу передати Зеленському: «Багато таких «наполеончиків» було, - починаючи від Чаушеску і інших диктаторів, - і всі закінчили однаково. І ти, президент, який зрадив народ України, закінчиш так само!» - застеріг співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Народний депутат звернувся до всіх тих українців, у кого в Велику вітчизняну війну загинули близькі: «Вони загинули заради того, щоб зупинити фашизм, а те, що сьогодні відбувається, не соромтеся, люди, називати словом «фашизм»!».

Звернувся політик і до тих, хто сьогодні не може прогодувати свої сім'ї, до тих, хто все своє життя чесно працював і не в змозі гідно прожити на свою пенсію, до тих, хто хотів жити в європейській країні.

«Дорогі друзі, сьогодні ми всі в одному ряду тих, хто хоче захищати журналістів. Сьогодні ми боремося з фашизмом не за себе або тарифи, а за можливість вже завтра жити в нормальній країні! Якийсь «наполеончик» вирішив, що йде на другий термін? Ти перший досиди... Друзі, страшне середньовіччя Зеленського не може бути Європою - це фашизм в чистому вигляді!..» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 22 квітня 2021
×
Приєднатися