Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович - владі: Провокації не допоможуть - ви все побачите на виборах або раніше!..

Офіс Президента України за допомогою проплачених соціологічних опитувань намагається переконати спільноту, в тому числі і світову, в тому, що українці підтримують закриття опозиційних телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK.

Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович прокоментував результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

«УВАГА! ПРОВОКАЦІЯ!!! Банкова за допомогою проплачених «соціологій» намагається переконати, що незаконна маячня щодо закриття телеканалів підтримується «широкими масами». Ви, дебіли, все побачите на виборах! А, може, і раніше...» - написав Вадим Рабінович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Відзначимо, за даними опитування, 49% українців виступають за припинення роботи опозиційних телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Не підтримують такі дії 41% опитаних.

Опитування проводилося соціологічною групою «Рейтинг» у період з 6 по 8 лютого 2021 року серед 2,5 тисячі респондентів по всій Україні за винятком непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Метод опитування: CATI - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера. Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2,0%.

Опубліковано: 25 лютого 2021
×
Приєднатися