Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Досить вступати в ЄС - потрібно будувати Європу у нас і зараз!

Нова українська влада повинна не брехати людям про вступ у НАТО і ЄС найближчим часом, як це робили попередники, а будувати успішну, заможну країну тут, в Україні. Нам зрадіють в Європі тільки тоді, коли ми станемо сильною державою із розвиненою економікою.

Таку заяву зробив народний депутат і співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Попри моє негативне ставлення до колишньої провладної команди, я вдячний міністру закордонних справ Павлу Климкіну, який разом із Петром Порошенком вів нас у НАТО і ЄС, але в зрештою визнав, що у найближчі 5-10 років Європа нам «не світить». Про такі довгострокові перспективи з ними розмовляти немає сенсу, тому що про цих «клімкіних» вже ніхто і не пам'ятатиме... Нам радянська влада теж говорила, що ми ось-ось заживемо при комунізмі, але час ішов, а комунізму так ніхто і не бачив... Виходить, що обіцянки Порошенка та Клімкіна про вступ України в ЄС і НАТО – це такі ж порожні обіцянки», – підкреслив політик.

Парламентарій нагадав, що Володимир Зеленський став президентом завдяки, тому що під час виборчої кампанії використовував прямо протилежну риторику у питаннях міжнародної політики, але його перші дії на посту глави держави «вже розчарували багатьох».

«Хіба українці на президентських виборах голосували «за НАТО»? Ні. Хіба ми голосували за припинення контактів із Росією? Ні. Зеленський говорив, що потрібно сідати – і домовлятися. У своїй інавгураційній промові він говорив, що готовий іти на все заради миру. Але миру немає, його представники кажуть, що зниження тарифів – «це жарт»! Звичайно, мені подобається Зеленський, але я хочу бачити розвиток своєї країни, а не безкінечний «96 квартал», – обурився співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Народний депутат переконаний, що геополітичне становище України між Заходом і Сходом – головна перевага України, і її потрібно використовувати, вибудовуючи прагматичні відносини із сусідами.

«Ми повинні дружити з усіма! Не можна розривати відносини зі східними партнерами, і з західними теж. Нам необхідно стати нейтральною, незалежною країною – «Швейцарією Східної Європи», яка торгує зі Сходом і Заходом. Політики нас тягнуть у ЄС, але ми там нікому не потрібні. Європу потрібно будувати у себе вдома. Європа – це нормальні закони, чисті вулиці і гідні пенсії та зарплати. Давайте наведемо лад у своїй країні!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 13 червня 2019
×
Приєднатися