Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Якщо ми будемо вибирати «обличчя», то сидіти будуть не Свинарчуки, а журналісти

«Уже через два місяці після інавгурації ми бачимо, як президент Зеленський використовує риторику свого попередника. Замість миру, зниження тарифів і демократії ми бачимо зміни форматів переговорів, «жарти» і залякування журналістів».

Таку заяву зробив народний депутат України і співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні, влаштувавши провокацію проти провідного інформаційного телеканалу NewsOne, нинішня влада показала, як вона торпедуватиме Мінські угоди і будь-які мирні переговори. Команда президента продемонструвала, як вона готова залякати будь-кого, хто робить кроки до миру. Вони розповідатимуть нам про мир і тут же брехатимуть, що зробити нібито нічого не можуть, тому що народ, мовляв, проти зближення, а тим часом будуть посилати кричати «активістів» під будівлі телеканалів. Але ми чудово знаємо, хто зігнав сьогодні людей під NewsOne...», - запевнив парламентарій.

Політик заявив, що якісних змін у методах управління державою після обрання Зеленського не спостерігається.

«І методи управління країною, і люди, які керують процесами в державі, залишилися ті ж. Зеленський змінив Порошенка, поміняв п'ять-шість людей, а вся система «порошенківська» залишилася і, більше того, вони сплелися із новими в екстазі», - обурився народний депутат.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» нагадав, що під час минулої виборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв «вирішити питання Свинарчука», але так і не зробив цього.

«Ще під час президентської кампанії Зеленський говорив, що «посадки будуть навесні», «Свинарчуки відповідатимуть за розграбування армії». Відповіли? Ні! Я вітаю Гладковського-Свинарчука, його призначено главою корпорації «Богдан», а нова влада, яка обіцяла його посадити, ввела нові санкції проти Росії, щоб в Україні закуповувалися вітчизняні автобуси, тобто автобуси «Богдан». Ось і вся ваша «правда»! Ви вже змовилися із Порошенком, ділите потоки. Зате тепер будуть «посадки» журналістів, тих, хто шукає миру і домовляється про зниження тарифів. Садіть американського мільярдера Джорджа Сороса у крісло прем'єра, забивайте дошками телеканали, опонентів - у в'язниці. Але знайте, що ми пережили Порошенка, переживемо і вас! Народ розумніший. Він обере мир і зниження тарифів, а не зміну «облич»!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 9 липня 2019
×
Приєднатися