Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Гідну оцінку Гройсману і його команді ми побачимо на парламентських виборах

Провальне голосування Верховної Ради України за відставку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та його команди було дуже передбачуваним. Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne. Нагадаємо, народні депутати не підтримали відставку Гройсмана, віддавши «за» лише 97 голосів.

«Ситуація щодо голосування за відставку прем'єра Гройсмана передбачувана - це продовження політичних ігор. І це природно: стара влада чіпляється і хоче залишитися «біля керма», а нова не в змозі запропонувати нового главу уряду, за якого проголосує Рада. Виходить, всім вигідно те, що сьогодні відбувається», - вважає народний депутат.

Вадим Рабінович вважає вбивчою так звану «українську стратегію», про яку сьогодні так багато говорять.

«Я не думаю, що так звана «українська стратегія» полягає в зубожінні держави, в «вбивстві» пенсіонерів, в безперспективності для молоді та руйнуванні всіх галузей промисловості. Все це те, до чого довів країну Кабмін під керівництвом Гройсмана», - нагадав співголова «Опозиційної платформи - За життя».

У будь-якому випадку політик запропонував дочекатися результатів парламентських виборів, які покажуть ставлення українців до реформ і в цілому правлінню нинішнього Кабміну.

«Я думаю, що гідну оцінку роботі Гройсмана і його команді українці дадуть на майбутніх виборах. Ті ж, хто вважає, що у них є можливість переобратися, просто не розуміють рівень ненависті людей до влади, що йде», - заявив Вадим Рабінович.

Прокоментував політик і перспективи об'єднання для походу на парламентські вибори команд Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана.

«Я знаю точно, що якась «баржа», так потоне. І чим більше ворогів миру - тих, хто вбиває нашу країну і бажає «воювати до кінця», сяде в цю «потопаючу баржу» і підуть в минуле, тим швидше до влади прийдуть ті, хто почне будувати нормальну країну - сильну Україну», - впевнений Вадим Рабінович.

Втім, не радують політика заяви і нової влади.

«На хвилі юнацького оптимізму президент Володимир Зеленський зробив заяви про те, що з цією Радою він розмовляти не буде. Тож у парламенту просто немає причин підтримувати ініціативи Зеленського. Таким чином діалог не налагоджений, і я боюся, що всі рішення Зеленського, які потрібно провести через сесійний зал, виявляться провальними. Але якщо хочеш досягти результату - потрібно було бути трошки лагіднішім», - вважає Вадим Рабінович.

Втім, і це не так важливо, впевнений політик.

«Зараз всі ми радіємо кінцю старої влади. До дострокових парламентських виборів залишається півтора місяця. Юрій Луценко, схоже, залишається генпрокурором, більшість міністрів продовжать працювати в статусі «в. о.». А ось що стосується тих, яких Зеленський вже попросив звільнити, напевно, так і не змогли домовитися», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 30 травня 2019
×
Приєднатися