Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: До побачення, наша «неласкава» Рада, повертатися не треба. Ми вибираємо життя!

«Добре, що йдуть ці «морди». Добре, що ми не всіх побачимо у новій Верховній Раді, хоча багато хто з них перемагають на мажоритарних округах. Але із цим нічого не вдієш – це вибір народу. У будь-якому випадку такої антинародної, такої Верховної Ради, яка не ухвалила жодного важливого для країни і народу закону ніколи ще не було. І я дуже хочу, аби ми більше не повторювали помилок і не обрали нову Раду, яка в усьому наслідуватиме цю».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у п'ятницю в кулуарах парламенту.

Зокрема, парламентарій звернув увагу на те, як голосував парламент цього скликання.

««Він (Зеленський – ред.) розігнав Верховну Раду, яку я ненавиджу більше за нього, мотивуючи це тим, що у неї 4% рейтинг довіри. Коли у нього буде 4% рейтинг, він піде? Буквально вчора ця Рада ухвалила Виборчий кодекс, і робила це із грубими порушеннями закону. Нагадаю обіцянку президента Зеленського – він не підпише жодного закону, який ухвалено з порушеннями. І мені цікаво, підпише глава держави цей закон чи ні. Якщо підпише, це означатиме, що він розтоптав ще одну свою обіцянку. Втім, ми вже і до цього звикли, як і до того, що 2/3 у списку партії «Слуга народу» – безробітні. Нічого, скоро працевлаштуються!» – заявив Вадим Рабінович, назвавши при цьому мажоритарну систему «злочином», а ходіння влади по «трупам законів» для досягнення нехай навіть світлої мети – неправильним.

«Нагадаю ще одну обіцянку президента – так званого «телефонного права» не буде. І він же сам у «прямому ефірі» телефонує СБУ і просить покарати «чорта». Зеленський обіцяв стати на коліна заради миру, а тепер «послав» цей мир. Але ж «слуга народу» так не робить – так робить пан, на якого перетворився Зеленський», – підкреслив Вадим Рабінович.

Попри все співголова «Опозиційної платформи – За життя» вважає, що на президентських виборах українці зробили правильний вибір.

«Ми, і я в тому числі, проголосували за Зеленського заради майбутнього країни. І правильно все зробили: ми прибрали з влади одну з найодіозніших постатей в історії України – Порошенка, який вів нас до загибелі. Але, на жаль, сьогодні Зеленський перетворився на Порошенка: переслідує журналістів, «миру не буде», про тарифи «пожартували»«, – констатував політик.

Вадим Рабінович дав пораду новому президенту. «Посадіть усіх за один стіл, почитайте мирний план «Опозиційної платформи – За життя». Але їм не подобається назва нашого плану, не подобається Медведчук, а сам план вони не читали і миру просто не хочуть, як не хочуть вони і зниження тарифів. Ми поїхали у Москву – отримали порушення кримінальної справи, поговорили про зниження ціни на газ – кримінальну справу, звільнили полонених – кримінальну справу. Ви що, подуріли, чи що?» – обурився Вадим Рабінович.

«Нам потрібно зробити висновки, чи готові ми надалі годувати зграю із 450 дармоїдів, які грабуватимуть країну і більше нічого не робитимуть. Слуга народу повинен жити трохи гірше самого народу, бо слуга, який живе краще свого господаря – це дивний слуга. Тому я хочу, щоб на виборчі дільниці 21 липня ми всі прийшли із чітким розумінням: міняти треба не шило на мило, а «розум на розум» – його трошки не було, так давайте додамо, ще не вистачає – додамо іще», – запропонував парламентарій.

Вадим Рабінович оцінив і свою роботу у Верховній Раді України восьмого скликання.

«Я пройшов цю Раду гідно, не голосував ні за кримінальні режими Яценюка, ні за бюджети Гройсмана. Я не підтримав жодного закону, який би суперечив інтересам українського народу! Ми створили силу – «Опозиційну платформу - За життя», яка може встановити мир. Так, ми – не ідеальні, але ефективні, і зможемо знизити тарифи, зможемо допомогти нашій країні розвиватися демократичним шляхом. Ту країну, яку хочемо будувати ми – це більше Європа, ніж та, куди веде нас ця влада. В Європі не закривають телеканали, не залякують журналістів. В Європі перші особи держави не погрожують чиновнику розправою у прямому ефірі, не називають опонентів «чортами», «поганими»«, – звернув увагу народний депутат.

Втім, є і певний прогрес, вважає Вадим Рабінович: «Ми з'їздили в Москву і тим самим хоча б підштовхнули Зеленського на дзвінок Путіну, і це позитивний сигнал. Ну, хоч якийсь прогрес!.. Зеленський згадує нас із Медведчуком у своїх виступах – це добре, отже, чує слова про мир. Бажаю йому стати все ж таки Голобородьком, але поки він стає Порошенком».

«Я подивився передвиборний ролик партії Порошенка, де в особі його головних ворогів я побачив себе. Це чудово! Якщо я його ворог, і він це визнає – це справді чудово! Новий президент Зеленський теж згадувати почав. Мабуть, вони із Порошенком – брати навік. Вони тільки публічно сваряться, а насправді – однакові. Я взяв виступ Порошенка щодо питань зовнішньої політики і перші виступи Зеленського із тих самих питань. Складається таке відчуття, що їм пише тексти один і той самий автор. Літера в літеру! Радник Зеленського вже говорить, що російській мові потрібно дати нову назву, а Росію перейменувати на Московію. І це говорить один із головних його радників!» – обурився співголова «Опозиційної платформи – За життя».

Вадим Рабінович вважає, що «сьогодні люди спокушені, але потрібно швидше ухвалювати рішення і спостерігати за «змінами».

«Є інші партії на нашому фланзі, які тільки і розраховують на те, що їх переплутають із нами! Не плутайте: тарифи і мир – це шостий номер у виборчому бюлетені! Це «Опозиційна платформа – За життя», а не ті, хто опозицією себе називають. Нормальне життя – №6. До побачення, наша «неласкава» Рада. Повертатися не треба! Я хочу, щоб із новою Радою ми почали будувати країну. Потрібно припинити ухвалювати закони на потребу гаслам, потрібно будувати країну! Всі наші сусіди процвітають, одні ми приречені на війну і крики», – констатував політик.

Вадим Рабінович вважає, що Україна не просто йде на вибори. «Ми повинні попрощатися із нашим минулим, де під гаслами про патріотизм «обжирали» Україну, грабували, розв’язали війну, наживалися на ній і ніхто – ні Порошенко, ні Свинарчук, не сидить. Зате садять журналістів, а Луценко взагалі сказав, що порушить кримінальну справу за фільм, який збираються показати по телеканалу «112 Україна», і який посів перше місце на міжнародному фестивалі. Що ви, гадюки, робите? Ви нас на Північну Корею перетворюєте. Куди ми йдемо?» – обурився народний депутат.

«Ми повинні думати про завтрашній день. Треба проголосувати за мир, нормальні тарифи, за життя у нашій країні. Ми всі поділилися на тих, хто «за життя» і тих, хто проти. Лишився тиждень до вибору – мир або війна. Тому потрібно взяти голову в руки, подумати про себе і свої родини, і проголосувати за №6 – за мир і життя!», – закликав Вадим Рабінович.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися