Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Провокації нацкорпусу під громадської приймальнею у Харкові

Сьогодні в Харкові радикально налаштоване угруповання «Національний корпус» провели акцію під офісом колишньої громадської приймальні партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ». Проанонсувавши свою акцію заздалегідь в соцмережах, закликали до погромів і розбою.

Абсурдність дій праворадикалів полягає в тому, що приймальна ОП-ЗЖ давно знаходиться за іншою адресою і городяни про це знають.

Ми розцінюємо подібні дії, як відвертий політичний фарс і провокацію, мета якої - залякати прихильників нашої політичної сили.

Але хочемо заявити всім войовничим радикальним елементам - вас не боїмося ані ми, ані жителі Харкова, які добре знають вам ціну. Ми пережили одинадцять нападів на наші громадські приймальні. Рейтинг ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зростає як в Харкові, так і по всій Україні.

Загрози погромів і розправи над незгодними - показники слабкості і безсилля радикальної меншини.

Завдання влади - зупинити націонал-радикалів, які тероризують жителів нашої країни, а не йти у них на повідку. Усі молодики, які займаються хуліганством, повинні бути затримані і притягнуті до відповідальності. В Україні пора наводити порядок. Люди повинні жити і відчувати себе в безпеці, і завдання влади її забезпечити.

Харківська обласна організація партії «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ»

Опубліковано: 25 червня 2020
×
Приєднатися