Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

За сприяння ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Коростені з’явилося нове футбольне поле

У суботу, 17 жовтня, у Коростені (Житомирська область) відбулося урочисте відкриття нового спортивно-ігрового комплексу. На полі одразу було зіграно футбольний матч.

«Впевнений, що цей сучасний спортивно-ігровий комплекс стане окрасою міста та улюбленим місцем молоді для проведення дозвілля. Дитяча і молодіжна політика в Україні сьогодні переживають не найкращі часи. Водночас ми усвідомлюємо, що саме повноцінний розвиток дитини, якісна освіта та її гідне майбутнє — це першочергове завдання як для центральної, так і для місцевої влади», – прокоментував захід депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Мелашенко.

До участі у відкритті спортивного комплексу також долучилися депутати Коростенської міської ради та партактив ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми довго чекали відкриття цього спортивного комплексу й раді, що, попри не зовсім сприятливі погодні умови, коростенці прийшли на це невелике свято. За сприяння представників нашої партії, зокрема Анатолія Мелашенка, у місті встановлено не один спортивний та дитячий майданчик. Ми й надалі продовжуватимемо дбати про розвиток та корисне дозвілля наших дітей», – зазначила очільниця депутатської групи ОП-ЗЖ у Коростенській міській раді Ольга Гречко.

Новенький спортивний комплекс розташовано у мікрорайоні Військове містечко, що знаходиться під постійною протекцією Юлії Юхимович, нині кандидата у депутати Коростенської міської ради від ОП-ЗЖ. Юлія Юхимович доклала чимало зусиль до створення такого чудового куточка для молоді, як і сприяє благоустрою мікрорайону в цілому.

Опубліковано: 17 жовтня 2020
×
Приєднатися