Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

За сприяння опозиціонерів у Миронівці розпочався капремонт даху у багатоповерхівці

Після звернення жителів села Миронівки до депутата Шосткинської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Миколи Трофимця розпочався капремонт покрівлі у багатоповерхівці, яка протікала понад 20 років.

Зі слів опозиціонера, він жахнувся, коли вперше потрапив до осель мешканців багатоквартирного будинку.

«В таких умова жити просто неможливо. Тому разом із старостою Миронівського старостинського округу Петром Федорчуком ми взялися вирішувати проблему. У старости був готовий, проте нереалізований проєкт реконструкції даху ще часів сільради. Ми винесли це питання на сесію і депутатський корпус підтримав рішення виділити 500 тис. гривень. На сьогодні ремонтні роботи добігають кінця», – розповів Микола Трофимець.

Площа будівлі – 60 на 40 метрів. Зі слів покрівельників, дах у жахливому стані – весь в дірках. Після завершення підготовчих робіт майстри покривають дах металом. Вже за декілька днів будинок матиме оновлений дах з гарантію 20 років.

Староста Петро Федорчук повідомив, що свого часу проект ремонту даху та утеплення будинку хотіли протягнути через програму «Теплі кредити», але його задушила паперова тяганина. Тож тільки завдячуючи опозиціонерам вдалося віднайти кошти і розпочати роботи.

«І я, і мешканці будинку дуже вдячні депутату-опозиціонеру за те, що перейнявся нашими проблемами. На відміну від усіх інших, до кого ми зверталися, він допоміг. А це означає, що ми вибрали людину слова і діла», - зазначив Миронівський староста.

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися