Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

За підтримки ОП-ЗЖ новопрокопівці відзначили звільнення рідної землі від фашистских загарбників

У ці дні жителі сіл Солодка Балка, Роботине і Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області відзначили 77-ти річну річницю визволення своєї землі від фашистських загарбників.

Заходи проведені завдяки ініціативі та підтримці активістів Токмацької міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ – Андрія та Юлії Корнієнко, а також їхньої дружної команди однодумців.

77 тому на нашій рідній Токмацькій землі йшли важкі кровопролитні бої. У вересні 1943 року наші війська героїчно звільнили міста та села району.

«Ми, партійці вважаємо своїм обов'язком вшанувати пам'ять загиблих за нашу землю та віддячити нашим землякам, які своєю працею відновили та побудували наші села» , - сказав шанований в області учений-садівник Петро Вольвач.

Жителі сіл Солодка Балка, Роботине і Новопрокопівка, серед яких ветерани та діти війни, вдячні активістам ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ за організовані заходи. Це - можливість згадати великий подвиг новопрокоповців, зустрітися з друзями і однодумцями, послухати виступи місцевих колективів народної творчості та перейнятися атмосферою любові і поваги до рідної землі та її жителів.

Опубліковано: 23 вересня 2020
×
Приєднатися