Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

За підтримки Олександра Пономарьова у Бердянську пройшов фестиваль врожаю та вина

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов допомагає відроджувати традиції сімейних душевних свят у мікрорайонах Бердянська. Один із таких заходів пройшов минулими вихідними в мікрорайоні Колонія- Маккорт.

Випічка, соління та вино - три номінації, в яких змагалися місцеві жителі, представивши для всіх бажаючих свої вироби. Конкурс привернув велику кількість учасників, а з найактивніших глядачів вибрали журі, яке обрало переможців у трьох номінаціях: майстер виноробства, майстер домашньої випічки і майстер садово-городньої справи.

І хоч самі заходи носили більше розважальний характер, але конкурс розгорівся не на жарт, адже позмагатися було за що! Призами, за рахунок особистих коштів, заохотив нардеп від ОП-ЗЖ Олександр Пономарьов: мікрохвильова піч, мультиварка, термопот, тостер, набори посуду та багато іншого.

Приємно, що свято пройшло в районному парку, який нещодавно отримав, по - суті, друге життя і знову не без участі Олександра Пономарьова.

«Багато жителів спочатку не вірили в те, що цей парк відродиться і стане дійсно серцем мікрорайону, І тепер, коли в нас є таке чудове місце, настав час відродити традиції нашого мікрорайону, який славиться своїми врожаями і виноробством. Завдяки підтримці народного депутат Олександра Пономарьова, ми вже бачимо, що така прекрасная традиція, як святкування збору врожаю і виноробства, подобається людям і буде розвиватися» - сказала депутат міської ради Бердянська від ОП-ЗЖ Тетяна Лігута.

Крім самої конкурсної програми, всі присутні могли не тільки подивитися, але і взяти участь в концертній програмі. Пісні, танці і навіть театральна імпровізація від глядачів «Ріпка» на сучасний лад - тримали атмосферу свята до кінця заходу.

Переможців визначали голосуванням, адже через величезний вибір гідних конкурсних страв думки журі розділилися. У результаті кращим виноробом мікрорайону Колонія-Макорти у 2021 році став Олександр Торобов. У номінації садово-городницьких справ перемогла Ольга Науменко зі своїми смачними соліннями. Перше місце у домашній випічці по праву заслужила Тетяна Єлагіна, адже її пиріжки нікого не залишили байдужим.

 

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися