Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

За підтримки «Опозиційної платформи – За життя» у Дніпрі розцвіли «Міські квіти»

Цими днями у місті Дніпро проходить конкурс «Міські квіти-2019», в рамках якого дніпряни не тільки милуються красою природи, а ще й прикрашають свої двори. Особливо активні учасники акції (а це ще 30 жителів міста) отримали від міської команди політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» заохочення. 

Зазначимо, що партійці Дніпра вже втретє у цьому сезоні заохочують ентузіастів-квіткарів за їхню кропітку працю. У цілому, за період проведення квіткового конкурсу заохочувальні призи отримали 105 дніпровських квіткаря. Приємно, що жителі Дніпра стали більше дбати про квіти і красу міста. 

Призерами серпня стали 30 учасників – вони отримали у подарунок саджанці хвойників. Призи розвезли у різні куточки Дніпра. Вічнозелені дерева – вишукані туї сорту «Смарагд» – відмінно доповнять клумби восени і внесуть яскраві фарби у міський пейзаж. 

Конкурс «Міські квіти-2019» триває у Дніпрі майже п'ять місяців і в ньому беруть участь 853 міських квіткарі. Навесні вони отримали від організаторів набори саджанців квітів, аби висадити їх у прибудинкових клумбах. Конкурсанти регулярно викладають фотографії клумб біля міських багатоповерхівок, за якими доглядають своїми силами. За правилами, призерів обирають щомісяця серед активних учасників групи «Міські квіти» у Facebook.  

«За допомогою нашого щорічного конкурсу для міських квіткарів ми також втілюємо у життя ідею зробити Дніпро красивим містом. Дуже прижємно, що наших однодумців стає дедалі більше», – зазначив голова міської парторганізації Геннадій Гуфман. 

Що кажуть дніпряни про конкурс «Міські квіти»: 

Галина Аненкова жартома називає себе абсолютним призером конкурсу «Міські квіти-2019»: «Заради конкурсу я стала активним користувачем Facebook і щаслива бути у групі однодумців. Сторінка «Міські квіти» – це сторінка хороших новин і приємного настрою. У мене є чітке переконання, що людина, яка любить квіти, апріорі не може бути поганою. Ми, команда квіткарів із вулиці Тополиної, стали призерами у червні, липні та серпні. Завдяки проекту з'явилося багато друзів. Створили групу «Банк квітів» у рамках групи «Міські квіти», обмінюємося квітами і насінням. Дякую організаторам проекту за те, що вони роблять такі добрі справи. Дива існують». 

Вдруге призером конкурсу «Міські квіти-2019» став топольчанин Віктор Єремеєнко: «Упорядковувати прибудинкові палісадники ми почали 2017 року. А через рік, завдяки програмі Геннадія Гуфмана «Соціальна реконструкція» і проекту «Двори для життя», навколо клумб поставили акуратні парканчики, проклали доріжки плиткою. Обидві клумби біля під'їзду із сусідами облаштовуємо власними силами: висаджуємо квіти, плануємо дизайн, і навіть каміння та землю я возив своєю машиною із села Старі Кодаки. Багато праці і грошей вклали у красу біля будинку, але воно того варте!» 

Конкурс «Міські квіти-2019» у Дніпрі триватиме до середини жовтня.

 

Опубліковано: 24 вересня 2019
×
Приєднатися