Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Переслідуванням Віктора Медведчука влада встановлює в Україні диктатуру і беззаконня

План влади відправити за ґрати Віктора Медведчука провалився. Вже перші судові слухання у цій вигаданій "справі" показали, що всі так звані докази сфальсифіковані, зліплені  з безліччю порушень і не мають під собою жодних фактів.

На жодне питання судді про наявність доказів провини Віктора Медведчука прокурори просто не змогли відповісти. Явна порожнеча звинувачень змусила суд відмовити у взятті опозиційного політика під варту. А запобіжний захід у вигляді домашнього арешту є тільки результатом безпрецедентного політичного тиску на суд керівною верхівкою.

Найголовніше, що саме політична позиція Віктора Медведчука, по суті, стала єдиним аргументом звинувачення на цьому процесі. Прокурори, не соромлячись, заявляли, що він виступає проти політичного курсу, який проводить нинішнє керівництво країни, і тому має бути доправлений до в'язниці. Репресії проти опозиції - це єдині аргументи, які залишилися у боягузливої, дилетантської та збанкрутілої влади.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що організоване владою цькування Віктора Медведчука - це явний показник  скочування України до диктатури. Спроби засудити опозиційного політика за його погляди - антидемократичні, неконституційні та неприпустимі!

Ми вимагаємо від влади відмовитися від всіх фальсифікованих звинувачень і зупинити репресії проти Голови Стратегічної і Політичної ради нашої партії Віктора Медведчука та інших наших однопартійців. Вимагаємо припинити тиск на суд і залишити спроби перетворення України на тоталітарну резервацію! Усіма законними методами ми будемо захищати від свавілля влади наших однопартійців, українських громадян і відновлювати верховенство права в Україні.

Опубліковано: 13 травня 2021
×
Приєднатися