Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Попереджаємо членів ОВК 49 виборчого округу у Донецькій області про кримінальну відповідальність за спроби фальсифікації виборів

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

На 49 виборчому окрузі на Донеччині окремими членами Окружної виборчої комісії продовжуються спроби фальсифікації результатів народного волевиявлення. Із процесом підрахунку голосів склалася критична ситуація.

Всупереч чинному законодавству України члени комісії блокують процедуру встановлення підсумків голосування. Під різними надуманими приводами члени комісії приймають рішення про повний перерахунок голосів на більш ніж 20-ти виборчих комісіях, намагаються перешкодити роботі спостерігачів, журналістів і довірених осіб кандидатів, здійснюють спроби утаємничити підрахунок голосів шляхом зміни приміщення для такого підрахунку.

Ми звертаємось до:

- Голови Окружної виборчої комісії у одномандатному виборчому округу № 49 Ковальової Ольги Володимирівни,

- заступника Голови комісії Поворознюка Геннадія Борисовича,

- Секретаря комісії Пархоменко Ольги Вікторівни,

та членів ОВК:

- Бездушної Олени Олександрівни,

- Бережанської Тетяни Ярославівни,

- Березовського Геннадія Вікторовича,

- Бугайова Миколи Івановича,

- Дев’яткіна Андрія Геннадійовича,

- Єрємєєва Михайла Володимировича,

- Журавльова Дениса Сергійовича,

- Зікєєва Сергія Євгеновича,

- Коваленко Оксани Юріївни,

- Лєбєдь Тетяни Костянтинівни,

- Миронова Ігоря Анатолійовича,

- Найденка Євгенія Михайловича,

- Невзорової Ірини Борисівни,

- Троян Тетяни Василівни,

- Черного Юрія Васильовича

з вимогою у повній відповідності до законів України розблокувати процес встановлення підсумків голосування і відкрито і чесно виконати свій обов’язок перед виборцями.

Не виконуйте злочинні розпорядження замовників фальсифікацій, які з тріском програли вибори і вже визнали свою поразку, не йдіть на порушення законодавства. Політичні ділки сховаються, а відповідати перед законом доведеться вам особисто!

Нагадуємо, що перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права… або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин згідно до ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Підробка виборчих документів згідно до ч. 2 ст. 158 Кримінального кодексу України карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Фальшування виборчих протоколів або включення до такого протоколу завідомо недостовірних відомостей відповідно до ч. 3 ст. 158 Кримінального кодексу України караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Переможці вже звернулися до правоохоронних органів. Зараз саме до цього округу прикута увага всіх телевізійних каналів, за ситуацією виїхали стежити спостерігачі від ОБСЄ та інших міжнародних організацій (які будуть стежити за оголошеним вами повторним підрахунком). Абсолютно усі ваші дії з виборчою документацією та покази зафіксовані на відео.

Виконайте свій обов’язок згідно до закону і не намагайтеся своїми діями спотворити вибір десятків тисяч українських громадян!

Опубліковано: 23 липня 2019
×
Приєднатися