Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Поліція Волновахи порушила кримінальну справу щодо підробки підписів і фальсифікації документів партією «Наш край»

До Єдиного реєстру досудових розслідувань, за заявою Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, внесені відомості про факт підробки та передачі у Волноваський тервиборчком сфальсифікованих реєстраційних документів з боку партії «Наш край».

«Представники партії «Наш край» незаконно заволоділи персональними даними лідерів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Волновасі – Сергія Тахтарова, Сергія Кирилова, Сергія Демченка і Сергія Головко – підробили підписи в реєстраційних заявах і подали їх як кандидатів у депутати від своєї політичної сили. Мета цієї цинічної фальсифікації, за яку передбачено реальні кримінальні терміни, – вибити з виборчих перегонів рейтингових кандидатів ОП-ЗЖ, яких знає та підтримує абсолютна більшість жителів Волновахи. За нашою заявою поліція вже відкрила кримінальне провадження, а ми будемо домагатися притягнення фальсифікаторів та їх замовників до відповідальності», – заявив Юрій Красненко, юрист Донецької організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

За його словами, в разі, коли одних і тих же людей у своїх списках кандидатів подають дві політичні сили, ТВК має право взагалі відмовити в їх реєстрації.

«Наш край» та інші партії війни – партнери нинішньої влади – продовжують процес зриву та фальсифікації виборів у Донецькій області, щоб на догоду президенту не допустити тут перемогу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Сьогодні керівник «кишенькової» територіальної виборчої комісії влади відмовився скликати позачергове засідання ТВК, щоб врегулювати це питання, незважаючи на вимогу 6 членів комісії і 4 кандидатів, які балотуються у цьому округу. Більше того, як нам стало відомо від керівника обласної організації «Нашого краю», партійної конференції партії, як і офіційного висунення її кандидатів для участі в місцевих виборах, не було – з цього приводу також подано звернення в поліцію.  ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить все, щоб, як захистити право своїх кандидатів бути обраними до органів місцевого самоврядування, так і захистити право людей обрати собі місцеву владу та не допустити на Донбасі реваншу партій війни», – зазначив Юрій Красненко.

 

Опубліковано: 27 вересня 2020
×
Приєднатися