Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Підтримати Віталія Михайлішина на посаду мера Чернівців

З таким закликом звернулася до чернівчан Чернівецька регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Чернівецька регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» закликає Вас зробити єдиний правильний вибір – 29 листопада 2020 року прийти на виборчі дільниці та віддати свій голос за Віталія Михайлішина – людину, яка не словом, а ділом довела, що Чернівці – це найкомфортніше місто в Україні.

Віталій Михайлішин майже три роки (2011-2014рр.) очолював міськраду. Саме під його головуванням у 2012 році Чернівці були визнані найкомфортнішим містом для проживання в Україні. Було введено «соціальний проїзний», який надавав право безкоштовного проїзду в усіх видах громадського транспорту. Збудовано понад 100 дитячих майданчиків. Капітально відремонтовано вулиці: Руську, Комарова, Героїв Майдану, Воробкевича, Ентузіастів. Добудовано корпус дитячої лікарні на вул. Буковинська. Завершено будівництво другої гілки газогону, збудовано водопровід та каналізаційний колектор у мікрорайоні «Рогізна», реконструйовано світлосигнальне обладнання аеропорту.

Віталій Михайлішин – це професійна, чесна і порядна людина. Йому болять проблеми містян, він переймається питаннями ветеранських організацій, воїнів-афганців, чорнобильців. За весь час його роботи на посаді міського голови він реалізував фактично всі обіцянки, які давав людям.

Голосуймо «ЗА» Віталія Михайлішина!

Опубліковано: 26 листопада 2020
×
Приєднатися