Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Під Харковом відновлено пам'ятний знак дружби українського і російського народів

Сьогодні, 12 липня, партійці Харківської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» разом з депутатами харківського районної ради та представниками молодіжного крила в черговий раз відновили пам'ятний знак дружби українського та російського народів, який розташований недалеко від кордону України і Росії. На заході були присутні французькі журналісти.

«Хочу підкреслити, що в цей смутний час ми хочемо ще раз всім нагадати про те, що українці і росіяни пліч-о-пліч пройшли разом довгий історичний шлях. Вони разом працювали, творили і воювали проти спільних ворогів. В кінцевому підсумку вони завжди перемагали, адже разом братські народи сильніші. Між нашими народами існує державний кордон, але кордонів між людьми не існує», - заявив глава Харківської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Лесик.

Політик зазначив, що цей пам'ятний знак відновлюється вже не в перший раз - його руйнують радикально налаштовані «активісти». Сьогодні ситуація повторилася – через декілька годин пам'ятник знову був зруйнований.

«В українців і росіян одні й ті ж цінності: ми всі хочемо миру і зміцнення економічних зв'язків. На превеликий жаль, політика нинішньої влади нас роз'єднує, але духовність, культура та історичні корені незабаром стануть запорукою майбутнього процвітання наших народів», - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 12 липня 2021
×
Приєднатися