Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Павлоградську міськраду очолив представник партії «Опозиційна платформа - За життя»

Депутати нового скликання обрали секретаря міськради на першій сесії ради. Ним став депутат від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Сергій Остренко.

Слід зазначити, що на місцевих виборах до міськради Павлограда «ОПЗЖ» стала лідером, отримавши 37% голосів виборців. Тепер у «ОПЗЖ» найбільша фракція в Павлоградській міськраді - 14 з 38 депутатів нового складу.

Новий секретар Павлоградського міськради Сергій Остренко має досвід роботи в органах місцевої влади. Зокрема, в Павлоградській міськраді раніше він працював і радником, і заступником міського голови.

«Від Секретаря міськради багато в чому залежить ефективність роботи депутатського корпусу. Це відповідальна посада і Сергій Остренко з його досвідом зможе організувати і налагодити плідну роботу міськради, - зазначив голова Дніпропетровської регіональної організації партії «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман. - Для нас це велика відповідальність і гордість, що саме представник нашої партії очолив міськраду Павлограда. Традиційно висока підтримка нашої політичної сили на Західному Донбасі. Тому цілком логічно, що в Павлоградській міськраді у нас найбільша фракція і секретарем став наш представник».

Нагадаємо, що до місцевих рад Дніпропетровської області від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» пройшли 514 депутатів.

Опубліковано: 16 листопада 2020
×
Приєднатися