Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Павло Онищенко: Краще від самих людей, жодна соцмережа не розкаже про їхні проблеми

У Харкові кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павло Онищенко провів 88 зустрічей з жителями округу № 173.

Зі слів майбутнього парламентаря, найдостовірніша соцмережа для нього - не Фейсбук чи Інстаграм, а звичайне людське спілкування. Саме такі відверті розмові про насущні проблеми харків'ян, про їх подання про майбутнє міста, країни і є найціннішими.

«Все це потрібно аналізувати, узагальнювати і закладати в основу соціальних програм, нових законотворчих ініціатив. Спілкуючись з людьми від двору до двору, я переконався, що нога депутата ступала сюди хіба що перед виборами. А виборці хочуть бачити щоденну роботу свого депутата - щоб ЖЕК вирішував нагальні проблеми, щоб в лікарню нормально можна було лягти, лікаря викликати, щоб був дитячий майданчик, заасфальтовані дороги і щоб жити можна було, як живуть у цивілізованому суспільстві», - зазначив Павло Онищенко .

«І ми продовжимо наші зустрічі. Згідно з моїм календарним планом, їх потрібно провести 105. Це той графік, який я ніколи не порушу. За ним – долі моїх земляків», - підкреслив кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ по округу № 173.

 

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися