Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Павло Матвієнко: Ціни на газ ставлять підприємства на межу виживання

Те, що відбувається на газовому ринку України викликає серйозну тривогу та створює загрозу для роботи промислових підприємств. Про це заявив заступник керівника Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, депутат облради Павло Матвієнко.

«Ціни на світових газових біржах ростуть кожен день. Вже сьогодні газотрейдери для бюджетної сфери і підприємств виставляють ціни від 15 до 50 гривень за куб газу, що фактично вище в 5-6 разів, ніж в минулому році. Це ставить на межу виживання частину підприємств», - заявив опозиціонер.

Він зазначив, що через непродуману політику в газовій галузі в Запорізькій області вже закрилося одне підприємство.

«У Запорізькій області, в Пологівському районі, вже закрилося підприємство «Днепрокераміка», продукція якого в структурі собівартості має високу частку ціни на газ», - повідомив Павло Матвієнко.

Він підкреслив, що опозиціонери Запорізької області вимагають від влади чіткого розуміння - як з цієї надзвичайної ситуації буде виходити країна.

«Влада привела Україну до катастрофічної ситуації в енергетиці. Ми чекаємо від уряду чіткого розуміння - як з цієї надзвичайної ситуації буде виходити Україна» - заявив Павло Матвієнко.

Опубліковано: 21 жовтня 2021
×
Приєднатися