Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Партійні активісти обговорили зі студентами феномен фейкових новин

29 травня за підтримки активістів молодіжної організації «Опозиційна платформа –За життя» у стінах Вінницького кооперативного інституту відбувся круглий стіл на тему: «Чому молодь довіряє фейковим новинам».

На заході студенти разом із партійцями активно обговорювали інформаційні проблеми сьогодення, відповіли на питання: «Чому тримати смартфон в руці вже переросло в повсякденну звичку?» та «Як запобігти поширенню неправдивої інформації?».

«Мабуть, це очевидний факт, що теперішнє покоління, на відміну від попереднього, є інформаційними геніями, тому що сьогоднішні діти виросли зі смартфоном в одній руці, а в інший – з планшетом. Кожен з нас просто не уявляє життя без інтернет-ресурсів! Вже навіть важко уявити, як можна працювати без комп’ютерів», - зазначив активіст.

«Молодь найчастіше читає переважно заголовки і не перевіряє інформацію на достовірність. В інформаційну епоху рахунок йде не на якість інформації, а на її кількість. Як виявилося, людей досить легко ввести в оману: вони вірять новині, якщо там є фотографія, часто не помічають позначки «На правах реклами», - наголосила партійна активістка Вікторія Мєллєр.

«Інформативні доповіді та дискусія надали нам цінну інформацію, яка необхідна для сьогоднішнього інтернет життя», - підкреслили студенти наприкінці зустрічі.

Опубліковано: 4 червня 2019
×
Приєднатися