Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Партійна конференція Черкаської регіональної організації «Опозиційної платформи – За життя» обрала нове керівництво

Сьогодні, 15 червня, у Черкасах відбулася конференція Черкаської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» під головуванням Віктора Медведчука, голови Політради та Стратегічної ради партії. У роботі конференції також взяв участь співголова партії Вадим Рабінович.

Учасники заходу одноголосно обрали головою Черкаської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» народного депутата України Василя Івановича Німченка.

На конференції також було затверджено склад ради Черкаської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», до якої увійшли: Німченко Василь Іванович, Криницький Вадим Михайлович, Кашко Олег Миколайович, Варивод Геннадій Григорович і Носаченко Олександр Васильович.

Був обраний також новий склад Контрольно-ревізійної комісії Черкаської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»: Красюк Марина Леонідівна, Демченко Віра Василівна та Шепель Ольга Дмитрівна.

 

Прес-служба партії «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 15 червня 2020
×
Приєднатися