Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Партійці Дніпропетровщини взяли участь в багатотисячному мітингу опозиції

Вчора під стінами Верховної Ради відбувся багатотисячний мітинг, участь в якому взяли активісти партії «Опозиційна платформа - За життя» з усієї України. З ініціативи голови Дніпропетровської регіональної парторганізації «ОПЗЖ» Геннадія Гуфмана партійці з Дніпропетровської області прибули до Києва, щоб висловитися проти політичних репресій, високих тарифів і низьких пенсій, захистити свободу слова, а також нагадати владі про невиконані обіцянки.

«Я радий, що кожен новий мітинг об'єднує все більше наших прихильників, які приїжджають до столиці з регіонів, - зазначив лідер молодіжного крила партії «ОПЗЖ» в Дніпропетровській області Дмитро Музика. - Всіх нас цікавить відповідь на одне питання: коли будуть виконані передвиборчі обіцянки, які давала ця влада? Адже через два роки ми бачимо лише підвищення тарифів, тиск на свободу слова і повну відсутність реформ...».

Він підкреслив, що завдяки підтримці людей на місцях «Опозиційна платформа - За життя» вже змогла зайняти хороші позиції в місцевих радах різних рівнів. Але, за його словами, цього мало - зараз депутатам від «ОПЗЖ» в регіонах потрібно активно працювати, щоб збільшити свій вплив на те, що відбувається в країні.

«Влада не має права без суду і слідства закривати телеканали, вводити без доказів і підстав санкції проти українських громадян!.. Ми вимагаємо, взяти курс на відновлення миру, розвиток економіки, а також поваги до думки опозиції при прийнятті стратегічних рішень», - резюмував Дмитро Музика.

  

Опубліковано: 10 вересня 2021
×
Приєднатися