Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Пацієнти дитячого відділення туберкульозного диспансеру отримали смачні подарунки від черкаських партійців

Представники Черкаської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» навідались до пацієнтів дитячого відділення КЗ «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер». Нині на лікуванні тут перебуває восьмеро дітей різного віку.

Партійці передали малечі свіжі фрукти та солодощі, а також подарували безцінне – свою увагу. Крім того, опозиціонери привезли ліки, необхідні декому з тутешніх маленьких пацієнтів, щоб закріпити результати лікування. Такими медичними препаратами держава не забезпечує, а родини хворих діток часто малозабезпечені і не мають змоги придбати потрібні ліки.

«Тут, у цьому відділенні діти часто перебувають по кілька місяців, а іноді й по півроку. Знаю, що деякі з малих – напівсироти, втратили своїх матусь. Їм усім так потрібно відчувати тепло і увагу від людей, щоб не розчаруватись у цьому житті, а підтримка ж допомагає видужувати. Ми сьогодні привезли їм трошки смаколиків, аби ці вихідні пройшли для них яскраво і святково. Адже в житті дітей обов’язково повинні бути свята, незалежно від дат у календарі», – впевнена очільниця Черкаської міської організації «ОПЗЖ» Юлія Погостінська.

Опубліковано: 30 червня 2020
×
Приєднатися