Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПЗЖ відновила у Харківській області пам'ятний знак дружби України і Росії, але вандали знову знищили його

Сьогодні депутати всіх рівнів від «Опозиційної платформи ‒ За життя» на Харківщині спільно з ГО «Патріоти ‒ За життя» відновили пам'ятний знак дружби українського та російського народів, раніше встановлений на честь єднання двох народів на Переяславській Раді 1654 року, однак зруйнований вандалами, які не бажають мирного співіснування держав-сусідів.

«Відновлення пам'ятного знаку ‒ це наша принципова позиція. Ми завжди виступатимемо за дружбу двох братніх народів, а також відновлення добросусідських та економічних відносин між нашими країнами. Тільки це допоможе вивести Україну з кризи і приведе її до процвітання! Українці втомилися від війни, від насадження ворожнечі та агресії, від заборони говорити і навіть думати російською мовою. Ми хочемо миру, здорових, конструктивних відносин з усіма країнами. Людей потрібно об'єднувати як у своїй державі, так і за її межами!» ‒ заявив глава Харківської міської організації «Опозиційної платформи ‒ За життя» Андрій Лесик.

Але вже за кілька годин представники націонал-радикальних організацій, відчуваючи свою повну безкарність, а часто й підтримку влади, під прикриттям темряви боягузливо знищили відновлений пам'ятний знак.

Андрій Лесик так прокоментував дії вандалів: «Людство пройшло довгий шлях від дикості через варварство до цивілізації. На жаль, сьогодні ми повертаємося назад».

Опубліковано: 24 березня 2021
×
Приєднатися