Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає звільнити з під варти Кирила Вишинського і припинити знищення свободи слова

Заява партії

Рішення Подільського районного суду залишити під вартою журналіста Кирила Вишинського - це продовження політики репресій та обмеження свободи слова в Україні. При Президентові Володимирові Зеленському українські правоохоронні органи і судова система залишаються «ворогами номер один» для журналістів і незалежних ЗМІ.

Режим Порошенка оголосив справжню війну незалежній журналістиці і свободі слова в Україні. За свою професійну діяльність журналісти і блогери зазнавали постійних репресій, гонінь і арештів. Вперше за роки незалежності в Україні з'явилися «в'язні сумління». Їх провина полягала лише у спробах донести до суспільства альтернативну владній точку зору. Тільки за це режим готовий був назвати їх «зрадниками батьківщини».

Сьогодні ми змушені констатувати, що навіть після президентських виборах ситуація зі свободою слова в Україні та дотриманням прав журналістів залишається критичною. Представників ЗМІ продовжують виставляти «ворогами держави», утримувати у в'язницях і слідчих ізоляторах, як особливо небезпечних злочинців, і розглядати їх як фігури для політичного «розміну».

Свобода журналіста є загрозою тільки для авторитарних антидемократичних режимів!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ засуджує це антиправове та антидемократичне рішення суду. Ми вимагаємо звільнити журналіста Кирила Вишинського з-під варти і забезпечити повне дотримання його громадянських прав.

Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ забезпечить відновлення миру в Україні і поверне країну на демократичний шлях розвитку.

Ми гарантуємо: ера війни, авторитаризму і диктат сили в Україні закінчиться! Конституційні права журналістів і всіх українських громадян будуть надійно захищені!

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися