Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ пропонує скасувати військовий збір

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала свій варіант бюджету-2020: це буде бюджет миру та соціальної справедливості. Ми пропонуємо збільшити видаткову частину бюджету на 260 млрд грн., з яких - 200 млрд направити на підвищення соціального захисту людей, а 60 млрд - на розвиток економіки на національному та регіональному рівнях.

Де взяти ці гроші:

  • Скасувати військовий збір. Цей додатковий податок тільки за минулий рік витягнув з кишень працюючих українців, буквально кожної української родини - 700 млн доларів. Ці гроші повинні залишатися в бюджеті українських сімей, а не витрачатися на імпорт зброї.
  • Перехід до мирного життя означає припинення блокади Донбасу. Уже упродовж першого року це забезпечить не менше 1% додаткового зростання ВВП. Дозволить забезпечити українську економіку вугіллям, знизити вартість електроенергії для населення і підтримати рентабельність вітчизняної промисловості.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ  пропонує направити 3,6 млрд грн. у вигляді субвенцій у регіони, які постраждали від збройного конфлікту на сході країни (в бюджеті від влади на це не було передбачено жодної копійки).

Вийшовши з режиму війни, ми зможемо скоротити неефективні державні витрати на чиновників і силовиків (сумарний бюджет силовиків, включаючи армію, в бюджеті від влади склав більше 245 млрд грн., що на 33,8 млрд більше, ніж у 2019 році, - ред.).

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ порахували, що тільки за рахунок скорочення фінансування адміністративних витрат на утримання бюрократії можна заощадити майже 90 млрд грн.

Опубліковано: 4 жовтня 2019
×
Приєднатися