Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ піклується про пенсіонерів Кривого Рогу

Керівник криворізького осередку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Віншель з самих перших днів всеукраїнського карантину, пов’язаного з епідемією коронавірусу, підтримав ідею обласного штабу партії щодо допомоги літнім людям продуктовими наборами. За майже два місяці більше 1000 сімей Кривого Рогу та Дніпропетровської області отримали продовольчу допомогу.

Як зазначив Вадим Віншель, основна увага приділяється, звісно ж, літнім людям, малозабезпеченим та багатодітним родинам, людям з інвалідністю та ветеранам. «Це ті люди, які не тільки перебувають у «групі ризику», а й потребують зараз нашої допомоги, як ніколи раніше», – сказав він.

Голова криворізької організації ОП-ЗЖ також підкреслив, що він та його команда відповідально ставляться до заходів безпеки, тому продуктові набори збираються і доставляються з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог.

Нагадаємо, Вадим Віншель допомагає криворіжцям не тільки продуктовими наборами. Він запустив містом «соціальне таксі», яке допомагає літнім людям без спеціальних перепусток діставатися до поліклінік або соціальних служб, а також організував роботу громадської приймальні у режимі онлайн, щоб люди могли звернутися по допомогу без ризику для здоров’я.

Опубліковано: 21 травня 2020
×
Приєднатися