Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає виділити кошти на реконструкцію Другого донецького водоводу

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесла проект Постанови №3835 «Про звернення до Кабінету Міністрів щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням». На брифінгу у Верховній Раді народні депутати від ОП-ЗЖ Валерій Гнатенко та Володимир Мороз закликали парламентарів підтримати дану Постанову.

Валерій Гнатенко зазначив, відсутність водопостачання на півночі Донбасу загрожує гуманітарною катастрофою. «Сьогодні жителі Донецької області страждають не тільки від воєнного конфлікту, а й від відсутності питної води. Другий донецький водовід був побудований ще у 1954 році, і на сьогоднішній день він зношений практично на 100%. Донецька ОДА не може самостійно провести повну реконструкцію водоводу. Тому потрібна підтримка з боку держави», – сказав парламентарій.

Він підкреслив, що опозиціонери виступають за те, щоб в проекті держбюджету-2021 було передбачено фінансування, необхідне для реконструкції Другого донецького водоводу (орієнтовна сума 1,1 млрд гривень, – ред.).

Володимир Мороз в свою чергу наголосив на важливості вирішення проблеми з водою, адже жителі Донецької області також стикаються з низкою інших серйозних труднощів.

«Я звертаюся з проханням підтримати дану Постанову. Сьогодні прифронтова зона не тільки страждає від проблем із забезпеченням питною водою, там також немає газопостачання та водовідведення», – сказав народний депутат.

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися