Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає притягнути до кримінальної відповідальності керівництво СБУ за незаконне втручання у діяльність народних депутатів

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у вівторок, 12 листопада, звернулася до ДБР із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності керівництва СБУ за незаконне втручання у діяльність народних депутатів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ренат Кузьмін повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Мова йде про незаконну діяльність спецслужби зі стеження, прослуховування і незаконного збору особистої інформації щодо депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», – пояснив він.

«Після виборів, як виявилося, нічого не змінилося. Влада начебто нова, а методи роботи старі: залякування опозиції, дискредитація опонентів, шантаж і погрози... Нові, так би мовити, обличчя...», – написав Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомлялося, що керівництво СБУ планувало стеження за народними депутатами від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 12 листопада 2019
×
Приєднатися