Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає скасувати антиконституційну люстрацію, відновити права громадян і повернути у владу ефективних управлінців

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Уряд знову відклав розгляд внесення поправок до «Закону про очищення влади».

Скасування цього ганебного антиконституційного акту вимагає українське суспільство і українська опозиція. На неприйнятність колективної відповідальності, на якій будується люстрація в Україні, вказувала у своїх висновках Венеціанська комісія. Цей принцип неодноразово піддавався критиці в резолюціях Парламентської асамблеї Ради Європи.

У жовтні минулого року Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) виніс рішення щодо закону про люстрацію. У рішенні ЄСПЛ говорилося, що український закон «Про очищення влади» не відповідає Конвенції про захист прав людини і порушує права держслужбовців. Апеляцію, яку підготувало Міністерство юстиції на рішення ЄСПЛ, влада також програла. Але скасовувати люстрацію влада не готова.

Із заяв міністра юстиції Д. Малюськи стає зрозуміло, що Зе-команда має намір пристосувати люстрацію під свої цілі. Замість безумовного відновлення всіх порушених прав люстрованим обіцяно «індивідуальне прощення». А з прощених чиновників буде сформовано покірний і залежний бюрократичний апарат, який виконуватиме будь-які накази згори.

Владі не потрібні грамотні та відповідальні фахівці. Їй потрібні безвольні виконавці її антинародної політики, бездумні «гвинтики» в машині беззаконня і корупції.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити ці злочинні люстраційні інтриги, які порушують конституційні права громадян, позбавляють країну професійних управлінських кадрів і плодять корупційні схеми.

Скасування люстрації – це вимога Конституції і демократії. Ця вимога ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ!

Опубліковано: 2 липня 2020
×
Приєднатися