Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити переслідування опозиції та розпочати боротьбу з епідемією та кризою!

Заява партії

Влада не в змозі приборкати епідемію і запобігти економічній кризі в країні. Все, на що здатен новий режим, - загнати економіку в карантин, погрожувати громадянам заборонами і штрафами, і організувати цькування опозиції. Всі сили й ресурси кинуто на те, щоб створити в суспільстві атмосферу страху, щоб ніхто не смів вголос сказати про безсилля, непрофесіоналізмі і бездарність влади.

Тільки цим можна пояснити цілеспрямовані і безперервні нападки на народного депутата України, нашого однопартійця Іллю Ківу. Під абсолютно надуманим приводом, після спланованої провокації, проти нього було порушено кримінальну справу, а сьогодні, за підписом Генерального прокурора, оголошено підозру. Очевидно, влада вирішила підіграти своїм новим союзникам-радикалам і залякати одного з найпослідовніших своїх критиків.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити політичні переслідування і спроби тиску на опозицію. За рахунок погроз і переслідувань вам не вдасться приховати від суспільства свої провали і залякати опозицію.

Провокація не пройде! Ми впевнені, що зліплена нашвидкуруч справа не матиме жодної юридичної перспективи і просто розсиплеться в суді.

Владі пора зупинити маховик безглуздих репресій. Досить боротися з опозицією, українським народом і вітчизняною економікою! Боріться з епідемією, радикалами і кризою!

Опубліковано: 7 квітня 2020
×
Приєднатися