Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає не допустити зриву виборів в 47 окрузі Донецької області

Партія «Європейська солідарність» подала скаргу до ЦВК з вимогою розпустити Окружну виборчу комісію №47 і провести пережеребкування дільничних виборчих комісій (Слов'янськ, Святогірськ, Миколаївка, Слов'янський та Олександрівський райони) – це ставить під загрозу проведення виборів у 47-му окрузі. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ звернулася до Центральної виборчої комісії з метою не допустити реалізації сценарію Порошенка зі зриву виборів в Донбасі.

«Партія Порошенка «Європейська солідарність» та її колишній член Олег Недава, розуміючи, що шансів перемогти у них немає, продовжують спроби зірвати вибори в 47-му окрузі Донецької області. Спочатку вони спеціально подали до Окружної виборчої комісії неправильно оформлений пакет документів на своїх представників у дільничних виборчих комісіях, що послужило причиною для відмови з боку окружкому включати їх до складу ДВК. Потім – звернулися до суду з вимогою визнати незаконним рішення ОВК і зобов'язати її провести пережеребкування дільничних комісій, але суд не знайшов порушень з боку окружної комісії 47-го округу. Тепер «Європейська солідарність», вже через ЦВК, намагається розпустити окружком і зобов'язати його новий склад провести нове жеребкування дільничних комісій – це продовження курсу Порошенка-Недави на зрив виборів у 47-му окрузі», – заявив голова Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олег Погодін.

У свою чергу ЦВК вже почала перевірку 47-ї Окружної виборчої комісії, що суперечить чинному законодавству України – згідно зі статтею 108, пунктом 11 Закону «Про вибори народних депутатів», Центрвиборчком був зобов'язаний повернути скаргу без розгляду, оскільки з цього питання вже відкрито судове провадження.

«Ми всі чудово розуміємо, що ні у партії Петра Порошенка, ні у колишніх членів його партії в парламенті немає ні грама рейтингу в Донбасі. Це розуміють і сам Порошенко, і ті, хто 5 років допомагав йому в парламенті, голосуючи за неадекватні реформи, мову, Томос, НАТО і Бандеру. Тому сьогодні ми бачимо, як Порошенко і уламки його режиму намагаються зірвати проведення виборів як в 47-му окрузі, так і в інших округах Донецької області. Ми звертаємося до ЦВК – не допустити реалізації сценарію зі зриву виборів в Донбасі. Люди хочуть миру і проголосують за нього на виборах 21 липня, а ми, зі свого боку, зробимо все, щоб захистити їхні голоси», – підкреслила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Опубліковано: 8 липня 2019
×
Приєднатися