Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Соцопитування: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ перемагає на місцевих виборах в Донецькій області

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ та її представники в найбільших ОТГ - лідери електоральних симпатій на Донеччині. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного аналітичним центром «Соціомодус», якій був проведений 11-13 вересня на території Донецької області.

Згідно з даними дослідження, більшість жителів області - 55,4% - на майбутніх місцевих виборах проголосують за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ та її представників в основних ОТГ області. Так, в Костянтинівці найбільшою підтримкою людей користується представник ОП-ЗЖ Олег Азаров - 47,5% голосів, в Лимані - Андрій Перебийніс з рейтингом 37,8%, в Мирнограді - Лариса Ревва з рейтингом 42,8%, в Святогорську - Володимир Бандура з підтримкою 42,6%. Великі шанси на перемогу мають представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і в інших великих містах Донеччини: Володимир Клименко в Маріуполі набирає 27,8%, Павло Придворов в Слов'янську - 32,1%, Валерій Слєсарєв в Бахмуті - 38,5%.

Жителі Донбасу, які за останні шість років більше за інших постраждали від війни і злочинних реформ режиму Порошенко, сьогодні розчарувалися і в Зе-владі, яка не змогла зупинити збройний конфлікт, побороти бідність, припинити дискримінацію та обмеження прав жителів Донбасу, і повернути їм впевненість в завтрашньому дні. Люди підтримують ОП-ЗЖ в Донецькій області, тому що знають - тільки команда професіоналів зможе повернути в Україну мир і сформувати професійну владу, а її кандидати в округах Донецької області - створити сильні громади, які забезпечать достаток кожному їх жителю.

У опітуванні взяли участь особи, які досяглі 18-річного віку та мають право голосу. Соцдослідження проводилося методом особистого інтерв'ю з 11 по 13 вересня на території Донецької області, опитано 3965 чоловік, статистична похибка не перевищує 1,6%.

В опитуванні аналітичного центру «Соціомодус», проведеного з 11 по 13 вересня на території Донецької області, взяли участь особи, які досягли 18-річного віку і мають право голосу. Соцдослідження проводилося методом особистого інтерв'ю. Опитано 3965 осіб, статистична похибка не перевищує 1,6%.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися