Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ: Ми пам'ятаємо! Ми пишаємось!

Вранці 9 травня представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – Співголова партії Юрій Бойко, голова Політради партії Віктор Медведчук, голова Виконкому партії Сергій Льовочкін, народні депутати – поклали квіти до Пам'ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата в Києві.

Юрій Бойко пройшов з фотографією свого діда, майора Єлізара Олександровича Рубана. Він воював у складі 4-го Українського фронту, закінчив війну в Празі, був важко поранений. Серед його нагород – Орден Червоного Прапора та сім медалей.

«Хочу привітати всіх з цим світлим святом. Це свято зі сльозами на очах, але це День Перемоги. Ми ніколи не забудемо наших дідів, наших бабусь, які зламали хребет нацизму, кували цю перемогу в тилу. Вони віддали свої життя за те, щоб ми жили у вільній країні. Ми нікому не дамо переписати історію. Для нас цей день завжди буде святим. І ми захистимо і ветеранів, і всіх тих, для кого пам'ять про Перемогу у Великій Вітчизняній війні є святою. З Днем Перемоги!» – сказав Юрій Бойко.

Зі словами подяки та привітання звернувся до ветеранів голова Політради партії Віктор Медведчук.

«Я хочу щиро привітати всіх наших ветеранів, в першу чергу ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, тих, хто в тилу кував перемогу, яка була проголошена 9 травня 1945 року. Я хочу сказати про те, що, крім привітань нашим громадянам, нашим ветеранам, наша партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» буде продовжувати вести боротьбу за збереження історичної пам'яті. Ми ініціюємо створення громадського руху і будемо організаторами цього руху під назвою «Національний фронт за захист історичної пам'яті». Цей захист, сама історична пам'ять, сьогодні потребує того, щоб ми її не просто відновили, а шанували і поважали», – підкреслив політик.

Опозиціонери поклали квіти і до пам'ятника Миколі Ватутіну – видатному полководцю, під командуванням якого бійці Першого Українського фронту в листопаді 43-го звільнили Київ.

Незважаючи на небажання влади відсвяткувати 75-річчя Перемоги на державному рівні, святкові заходи, організовані опозиціонерами, проходять по всіх регіонах України.

На пам'ять про великий подвиг братніх народів, які перемогли у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликала тих українців, хто зберігає пам'ять і шанує героїв – наших батьків, дідів і прадідів, – 9 травня взяти участь у всеукраїнському флешмобі «"День Перемоги" – наша пісня!». Також в містах України сьогодні пройде автопробіг «ДЯкумо за Перемогу!», ініційований ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ. У Києві він стартував з площі Слави.

Опубліковано: 9 травня 2020
×
Приєднатися