Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Донеччини висунула команду професіоналів для участі у місцевих виборах

За результатами обласної партійної конференції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ висунула своїх кандидатів для участі у майбутніх місцевих виборах. 30 партійців будуть боротися за посади голів ОТГ, ще 1189 кандидатів – за формування депутатського корпусу у місцевих радах усіх рівнів. Про це заявила народний депутат Наталія Королевська.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ за результатами партійної конференції делегувала свою команду професіоналів для участі у місцевих виборах на території Донецької області.  30 наших місцевих лідерів боротимуться за посади мерів, ще 1189 кандидатів - за проходження до місцевих рад», - заявила Наталія Королевська.

За словами нардепа, кожен представник команди професіоналів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Донецькій області - це людина з досвідом, яка не зрадила свій регіон і його жителів, має знання і якості, необхідні для створення успішної громади, яка забезпечить достаток кожному.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не раз довела, що ми – єдина політична сила, яка систематично відстоює інтереси людей і захищає інтереси країни.  Ми послідовні у нашій вимозі повернути мир дипломатичним шляхом і робимо для цього все.  Ми твердо відстоювали українську землю і боролися проти антинародних реформ освіти, медицини та пенсійної сфери.  Сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо підтримку людей і разом з людьми йдемо на місцеві вибори, щоб перемогти і на місцевому рівні захистити кожного громадянина нашої країни», – зазначила Наталія Королевська.

 

Опубліковано: 22 вересня 2020
×
Приєднатися